Usługi finansowe

Optymalizacja podatkowa pozwala skorzystać z przepisów w taki sposób, żeby zmniejszyć wysokość tych najwyższych podatków oraz uniknąć niepotrzebnych kosztów. Korzystanie takiego rozwiązania pozwala nie tylko obniżyć obciążenia podatkowe, ale też poprawić wynik finansowy przedsiębiorstwa.

Odpowiednia analiza finansowa oraz stworzona na jej podstawie strategia podatkowa pozwala zmniejszyć obciążenia na rzecz fiskusa.

  • przygotowanie analiz finansowych (raporty i analizy zarządcze) dla wsparcia decyzji biznesowych w tym ocena zyskowności, płynności oraz sytuacji majątkowej i kapitałowej
  • przygotowanie wniosków kredytowych
  • przygotowanie dokumentacji do leasingu oraz pośredniczenie w procedowaniu
  • przygotowanie wniosków o dotację lub dofinansowanie ze środków unijnych

Nasze biuro rachunkowe korzysta z programu Comarch, który jest zgodny z ustawą o rachunkowości (http://www.comarch.pl/files-pl/file_75/certyfikat_optima.pdf).

Obieg dokumentów przez SALDEO

Istnieje także możliwość kontaktu z biurem SIGNUM za pomocą programu SALDEO – program ten umożliwia przesyłanie elektronicznie dokumentów w formacie zdjęć zeskanowanych dokumentów oraz w formacie PDF. Platforma posiada możliwość wystawiania z niego faktur i archiwizowania wszystkich dokumentów.

Oferujemy również usługę obsługi prawnej, świadczoną przez kancelarię radcy prawnego.

Promocja dla nowych klientów

Dla nowych klientów Biura Rachunkowego oferujemy korzystny rabat na nasze usługi.