O firmie

Czym się zajmujemy?

Biuro Rachunkowe SIGNUM

Biuro Rachunkowe SIGNUM z siedzibą w Krzeszowicach, działa na rynku od 2 kwietnia 2002r. Właściciel biura Elżbieta Surowiec ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie specjalność rachunkowość w roku 2000 otrzymując dyplom magistra. Wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych nabyła poprzez organizowanie i księgowanie spółek kapitałowych już w latach 90-tych. Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wykonuje na podstawie uprawnienia otrzymanego z Ministerstwa Finansów (świadectwo kwalifikacyjne nr 17379/2000).

Właściciel biura jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Krakowie. Biuro podatkowe uczestniczy w szkoleniach zawodowych, kursach oraz w prelekcjach przygotowywanych przez Stowarzyszenie Księgowych, Izby i Urzędy Skarbowe weryfikując na bieżąco przepisy podatkowe, których efektem jest lepsza optymalizacja podatków naszych klientów. Mając na uwadze bezpieczeństwo wykonywania swojego zawodu oraz stosując się do obowiązków nałożonych przez ustawodawcę biuro posiada ubezpieczenie OC na wykonywanie swoich usług.

Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest do wszystkich, którzy oczekują na rzetelne prowadzenie rozliczeń księgowych i podatkowych oraz wsparcie w prowadzeniu działalności w szczególności w zakresie rachunkowość spółek kapitałowych. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują bieżące prowadzenie ksiąg oraz sporządzanie niezbędnych sprawozdań i analiz finansowych.

Promocja dla nowych klientów

Dla nowych klientów Biura Rachunkowego oferujemy korzystny rabat na nasze usługi.